این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

حمایت ابراهیم داروغه‌زاده از رامبد جوان و نگار جواهریان

۲۸ مرداد ۱۳۹۸
518 views
بدون نظر

در حالیکه جوی سنگین علیه رامبد جوان و نگار جواهریان به خاطر تصمیم به تولد فرزندشان در تورنتو به راه افتاده است، ابراهیم داروغه‌زاده در توئیتی از او دفاع کرد.

به گزارش سینماسینما، ابراهیم داروغه‌زاده رئیس اداره ارزشیابی معاونت سینمایی در توئیتی به دفاع از رامبد جوان و نگار جواهریان پرداخت. این زوج سینمایی که اخیرا به کانادا رفتند و احتمالا فرزندشان در این کشور قرار است متولد شود، به این دلیل که جوان در همه سال‌های اخیر در «خندوانه» از ایرانی بودن و ایرانی ماندن و تحمل شرایط دشوار سخن می گفت، زیر فشار قرار گرفته اند.

حالا داروغه‌زاده پس از انتشار عکس این زوج در کانادا و افزایش حملات به آن‌ها درباره این اتفاق توئیت کرده و نوشته است: «فرزندان این همه مقامات مسئول به آمریکا و انگلیس رفتند و درس خواندند و  اقامت گرفته اند و حتی شهروند شده اند.

رامبد یک هنرمند بوده که در شرایط بد اقتصادی که حاصل عملکرد بد همان مسئولین بوده سعی کرده با هنر خودش در حد توان نشاط و شادی برای مردم ایجاد کنه، کدام یکی به مردم بدهکارند؟»

حالا باید دید این توئیت حمایتی داروغه زاده چه واکنش هایی دارد و آیا باعث می شود با انتقادهای مردمی او هم مثل ژوله از حمایتش عقب نشینی کند؟


لینک کوتاه مطلب

http://gtalk.ir/?p=955

برچسب ها

مطالب مشابه