این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

«محسن پهلوان»، مالک میلیاردر پدیده شاندیز به حبس ابد محکوم شد

۲ مرداد ۱۳۹۸
774 views
بدون نظر

محسن پهلوان، مالک میلیاردر شرکت پدیده شاندیز مشهد، پس از برگزاری ۱۵ جلسه رسیدگی به پرونده متهمان فساد در پدیده شاندیز، با حکم دادگاه، به حبس ابد محکوم شد.

۲۲ اردیبهشت سال ۹۸، دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران اقتصادی کشور، بررسی این پرونده به کیفرخواست مطلول را آغاز کرده بود که در کنار پرونده متهمان ارزی، پرونده فساد در بانک سرمایه و پرونده فساد در مواد اولیه پتروشیمی، مطرح ترین پرونده اقتصادی کشور در دادگاه جرایم اقتصادی محسوب می شد.

محسن پهلوان پس از حسین هدایتی (عابر بانک پرسپولیسیها)، پرویز کاظمی (وزیر کار دولت احمدی نژاد)، سید محمد هادی رضوی (داماد شریعتمداری و تهیه کننده شهرزاد)، چهارمین چهره سرشناس اقتصادی کشور است که در سال نود و هشت، در دادگاه ویژه جرایم اقتصادی کشور محاکمه و محکوم شد. به این چهار نفر باید شهاب الدین غندالی و برادران ریخته گران را نیز اضافه کرد که فساد صدها میلیارد تومانی در بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان به بار آوردند.

نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به شرکت پدیده، به ریاست قاضی منصوری در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور ۲۲ اردیبهشت ماه امسال در مشهد برگزار شد.

رئیس دادگاه اشاره کرده بود که پرونده در حال حاضر دارای ۲۲ متهم و بیش از ۱۰۰ جلد بوده و پیگیری‌های قانونی در خصوص تخلفات احتمالی برخی مسؤولان که در انجام وظایف خود قصور داشته‌اند، مفتوح است.

شرکت های محسن پهلوان

آگهی تاسیس شرکت شهر بازی پدیده شاندیز که از شرکت های اقماری محسن پهلوان مقدم است

آگهی روزنامه رسمی شرکت پدیده طلایی خراسان

محسن پهلوان مقدم

آگهی روزنامه رسمی شرکت بین المللی پدیده شاندیز

محسن پهلوان در ۲۲ مهر ماه سال ۱۳۹۳ به عنوان مدیرعامل شرکت بین المللی پدیده شاندیز کیش نیز منصوب شده بود. محسن پهلوان، دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳، موسسه غیر تجاری ورزشی پدیده طلایی خراسانی را با همراهی محمد رضا ریاحی و جواد وطن خواه تاسیس کرده بود. محسن پهلوان مقدم، هفدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۲، شرکت شهربازی پدیده شاندیز را با سرمایه ۱۰۰ میلیون ریالی با حضور خلیل کفاشیان، یوسف احمدی و شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تاسیس کرده بود.

نوشته «محسن پهلوان»، مالک میلیاردر پدیده شاندیز به حبس ابد محکوم شد اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.


لینک کوتاه مطلب

http://gtalk.ir/?p=849

برچسب ها

مطالب مشابه