این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

رضا صادقی برای زلزله زدگان برای اولین بار لباس سفید می‌پوشد

۱۱ فروردین ۱۳۹۸
775 views
بدون نظر

رضا صادقی

در بخشی از گفتگوی آرش ظلی پور و رضا صادقی ، مجری جوان برنامه «من و شما» از خواننده پاپ کشورمان رضا صادقی پرسید چه اتفاقی ممکن است بیوفتد که شما لباس مشکی را از تن دربیاورید؟ رضا صادقی بدون تردید گفت :من فکر میکنم شاید دوبار این اتفاق بیوفتد ، روز عروسی دخترانم تیارا و ویانا که امیدوارم تا آن روز بتوانم آنها را راضی کنم که این خواسته را از من نداشته باشند ولی اگر بخواهند با کمال میل این کار را میکنم.

رضا صادقی

اتفاق جالب روی آنتن زنده تلویزیون

آرش ظلی پور از این صحبت رضا صادقی استفاده کرد و گفت: من پیراهن مشکی که الان به تن دارید به قیمت ده میلیون تومان از شما میخرم و آن ده میلیون را مستقیم برای مردم زلزله زده کرمانشاه می فرستیم.

رضا صادقی که انتظار چنین پیشنهادی را نداشت غافلگیر شد و با اندکی تردید و سکوت گفت: همیشه ما گفتیم که مردممان را دوست داریم اما باید این دوست داشتن را ثابت کنیم. من رنگ پیراهنم را اگر قرار است این ۱۰ میلیون برای مردم کرمانشاه فرستاده شود حاضرم تغییر بدهم و من برای مردم کشورم حاضرم هرکاری انجام بدهم.

رضا صادقی

مشکی یک باوره نه فقط یک پیراهن

رضا صادقی برای اولین بار و به نفع زلزله زدگان کرمانشاه پیراهن مشکی اش را عوض می کند. این خواننده در برنامه من و شما در مقابل در خواست آرش ظلی پور مجری این برنامه مبنی بر پوشیدن پیراهن سفید و فروختن پیراهن مشکی اش به مبلغ ده میلیون تومان به اسپانسر برنامه و به نفع زلزله زدگان سرانجام قبول کرد برای اولین بار پیراهن مشکی اش را عوض کند و لباس سفید بپوشد.

رضا صادقی در مورد این اتفاق گفت: وقتی پای مردم کشورم وسط بیاید، نه نمی‌توانم بگویم. برای مردم این سرزمین هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهم.

رضا صادقی بعد از این برنامه با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت: برای مردمی که همیشه حامی و همراهم بودن همه وجودم و تقدیم میکنم ، مشکی یک باوره نه فقط یک پیراهن …


لینک کوتاه مطلب

https://gtalk.ir/?p=41

برچسب ها

مطالب مشابه