این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

سریال شهرزاد فصل چهار ندارد

۱۱ فروردین ۱۳۹۸
757 views
بدون نظر

سریال شهرزاد مجموعه نمایش خانگی

«شهرزاد» مجموعه‌ای نمایشی که فصل اول آن در سال ۱۳۹۴ در ۲۸ قسمت و فصل دوم آن نیز در سال ۱۳۹۶ در ۱۵ قسمت پخش شد.

کارگردان این سریال حسن فتحی و تهیه‌کننده آن محمد امامی است. پخش این سریال به صورت هفتگی از طریق مراکز عرضه فیلم سراسر کشور انجام شد. سریال «شهرزاد» را می‌توان پر فروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین سریال نمایش خانگی ایران دانست.

علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار بازیگران نقش‌های اصلی این مجموعه هستند.

شهرزاد

روایت عاشقانه شهرزاد

در ابتدا قرار بود که اسم این سریال «روزی روزگاری عاشقی» باشد اما اسم آن به «شهرزاد» تغییر یافت. داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ ۱۳۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است.

روایت عاشقانه ای در روزهای پرتنش تهران در دهه ۳۰ است که با کودتای سیاه آغاز می شود و با اثر حوادث کودتا بر زندگی شخصیت ها، اوج می گیرد.

در تهران سال های پس از کودتا که چهره شهر، رنگ خشونت و دسیسه به خود گرفته، عشقی شکوفا می شود میان دو جوان به نام های شهرزاد و فرهاد.

عشقی که فرجامش متصل به حوادث ایام می شود و عشاق قصه در موقعیت دشواری قرار می گیرند که آینده شان را دگرگون می کند و…

شهرزاد

انصراف شهاب حسینی از فصل چهارم شهرزاد

در حالی روز گذشته یک رسانه از انصراف شهاب حسینی از فصل چهارم «شهرزاد» خبر داده که سازندگان سریال در مقطع فعلی برنامه ای برای ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد ندارند و وقفه ای هم در ضبط سکانس های شهاب حسینی در فصل سه به وجود نیامده است.

خبر انصراف این بازیگر از «شهرزاد» صحت ندارد. لازم به ذکر است مهدی سلطانی از ادامه تصویربرداری سریال «شهرزاد» تا حداکثر قبل از نوروز ۹۷ خبر داده است.


لینک کوتاه مطلب

https://gtalk.ir/?p=33

برچسب ها

مطالب مشابه